بوندسلیگا

لوگوی صلح جایگزین لوگوی فولکس در حمایت از فوتبال از اوکراین

ولفسبورگ لوگوی جلوی پیراهن های خود را از حامیان مالی فولکس واگن به علامت صلح جایگزین کرد. برای مشاهده با عکس های فوتبالی همراه باشید.

لوگوی صلح جایگزین لوگوی فولکس در حمایت از فوتبال از اوکراین

این ژست در حمایت از اوکراین در بحبوحه تهاجم روسیه به این کشور است که محکومیت گسترده ای را از همه اقشار جامعه به همراه داشته است.

در سراسر ورزش، تحریم‌های زیادی علیه روسیه اعمال شده است، زیرا یوفا این کشور را از فینال لیگ قهرمانان اروپا محروم کرد و فرمول 1 اعلام کرد که روسیه در این فصل در سوچی مسابقه نمی‌دهد.

با وجود درگیری در اوکراین، حمایت های زیادی در سراسر جهان وجود داشته است که در آخر هفته دوباره در نمایشگاه فوتبال به نمایش گذاشته شد.

ژست درخشان وولفسبورگ تیم بوندسلیگا باعث شد آنها در بازی خانگی خود مقابل یونیون برلین به جای نشان فولکس واگن، نماد صلح را در جلوی پیراهن خود قرار دهند.

لوگوی صلح جایگزین لوگوی فولکس در حمایت از فوتبال از اوکراین

از نظر نتیجه نیز روز خوبی برای میزبان بود زیرا آنها بازی را 1-0 بردند.

صحنه‌های مشابهی در بازی‌های لیگ برتر تولید شد که در آن هواداران، بازیکنان و همه باشگاه‌ها همبستگی خود را با اوکراین نشان دادند.

روی صفحه نمایش در زمین های سراسر لیگ، پیام “فوتبال در کنار هم ایستاده است” نمایش داده شد.
بازیکنان دو تیم نیز دور هم جمع شدند و یک دقیقه تشویق کردند.

در همین حال، کاپیتان های تیم بازوبندهای زرد و آبی، رنگ پرچم اوکراین را بر بازو بسته بودند.

در لیورپول، هواداران داخل آنفیلد برای بازی خود مقابل وستهم، بنرهای حمایتی را در راستای سرود باشگاه، “You’ll Never Walk Alone” تولید کردند.

آنها همچنین در حین تشویق یک دقیقه ای قبل از پیروزی بر چکش ها، اجرای هیجان انگیز این آهنگ را ارائه کردند.

لوگوی صلح جایگزین لوگوی فولکس در حمایت از فوتبال از اوکراین

با این حال، صحنه های تورف مور توسط برخی از هواداران چلسی که در حین تشویق های دقیقه ای نام رومن آبراموویچ را فریاد می زدند، مخدوش شد، چیزی که توماس توخل، سرمربی آبی ها آن را محکوم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید