لیگ جزیره

مارکوس راشفورد به دنبال تکرار تاریخ است

هرکسی که مارکوس راشفورد را در این فصل تماشا کرده باشد، موافق است که ستاره منچستریونایتد به یک بازیکن نیاز دارد، و ممکن است در حالی که شیاطین سرخ برای رویارویی با تاتنهام این آخر هفته آماده می‌شوند، یکی را دریافت کند. برای مشاهده با عکس های فوتبالی همراه باشید.

مارکوس راشفورد به دنبال تکرار تاریخ است

فرصت بهتری برای راشفورد برای ساکت کردن منتقدانش و شروع فصلش وجود ندارد تا اینکه در بازی‌ای که در چند وقت اخیر موفقیت‌های زیادی را برای این مهاجم به ارمغان آورده، اثری بگذارد.
این بازیکن 24 ساله در هفته‌های اخیر پسر خوشحالی به نظر نمی‌رسید، در فصلی که او را از ترکیب اصلی در اولدترافورد و از برنامه‌های کوتاه‌مدت رالف رانگنیک، سرمربی موقت کنار گذاشته بود.

راشفورد تنها دو بازی از 11 بازی اخیر منچستریونایتد در لیگ برتر را آغاز کرده است و با شکست این باشگاه مقابل همسایه پر سر و صدا، منچسترسیتی، آخر هفته گذشته از روی نیمکت آمد.

او نتوانست تاثیری در شکست 4-1 دربی داشته باشد و با وجود غیبت کریستیانو رونالدو، ادینسون کاوانی و میسون گرین‌وود روی نیمکت شروع کرد – با برونو فرناندز و پل پوگبا که با ترکیب 9 کاذب دوبل شروع کردند. – منجر به شک و تردید در مورد آینده راشفورد شد.

گزارش‌های بعد از بازی مدعی شد که این مهاجم در حال بررسی آینده خود در اولدترافورد بوده است، با این که ستاره شهر بومی مایل به دریافت اطمینان در مورد موقعیت خود در تیم و فرصت‌هایش برای بازی منظم است.

برای بسیاری، پیوندهای خروج تابستانی با غافلگیری اندکی مواجه شده است، زیرا راشفورد نتوانست بهترین گلزنی خود را در دو فصل گذشته تکرار کند – که در مجموع 43 گل را به یغما برد.
با این حال، زمانی که تاتنهام عصر شنبه از اولدترافورد بازدید می‌کند، او ممکن است به موقع تقویت شود

راشفورد در مقابل اسپرز رکورد نسبتا مناسبی دارد و در 11 بازی در تمامی رقابت ها 4 گل به ثمر رسانده است.

او هفت بار در تیم پیروز حضور داشته است و تنها سه شکست را در مقابل شمال لندنی ها متحمل شده است.

راشفورد لحظاتی برنده بازی را خلق کرده است که طی سال‌ها هواداران تاتنهام و همچنین مدیران آن‌ها را آزار می‌دهد.

اولین گل او در برابر اسپرز، تلاش کم راندن از طریق پاس دفاعی پل پوگبا بود که پیروزی 1-0 را در ورزشگاه ومبلی تضمین کرد و جاه طلبی اسپرز برای قهرمانی تحت هدایت مائوریسیو پوچتینو را خدشه دار کرد.
در کمپین بعدی، گل رشفورد الهام بخش شیاطین سرخ برای پیروزی 2-1 بود و ژوزه مورینیو، سرمربی سابق خود را با اولین شکست خود به عنوان سرمربی اسپرز، تحمیل کرد.

او همچنین در آخرین دیدار باشگاه ها، گل سوم یونایتد را به ثمر رساند که رشفورد در برد 3-0 یونایتد به ثمر رساند – شکستی که به سلطنت کوتاه نونو اسپریتو سانتو به عنوان سرمربی تاتنهام پایان داد.

خبرهای خوب بیشتری برای هواداران پیش از دیدار پرفروش روز شنبه وجود دارد، با تمرکز احتمالاً به همان اندازه که رویدادهای داخل زمین روی زمین‌ها متمرکز می‌شوند.

با توجه به اینکه آنتونیو کونته چند هفته پرتلاطم را در تاتنهام تجربه می کند، این ایتالیایی آتشین با یک سوئیچ شوک به اولدترافورد برای جایگزینی رانگنیک در ماه های آینده مرتبط شده است.
این یک اگر بزرگ باقی می ماند، اما در این بین او به عنوان مربی حریف به منچستر سفر خواهد کرد که به دنبال اولین سه امتیاز خود در خانه شیاطین سرخ است.

کونته هنوز در یک بازی لیگ برتر مقابل منچستریونایتد در اولدترافورد پیروز نشده است، زیرا نتوانسته بود در طول دو سال حضورش به عنوان سرمربی چلسی، یک پیروزی خارج از خانه در تئاتر رویاها کسب کند.

این اولین باری است که کونته در چهار سال گذشته به مصاف شیاطین سرخ می‌رود، او در ماه نوامبر پس از جدایی از استمفوردبریج در تابستان 2018 به لیگ برتر بازگشت.

اما او نیز تحت فشار شدید وارد بازی خود می‌شود، در حالی که شنبه احتمالاً آزمایش خواهد شد که چه کسی می‌تواند گرما را تحمل کند، و راشفورد این شانس را دارد که تاریخ را تکرار کند و بدبختی بیشتری را بر سر اسپرز و کونته انباشته کند.

دیدگاهتان را بنویسید