لیگ جزیره

آرسنال و لستر : توپچی ها به دنبال پیروزی مهم بر روباه ها هستند

آرسنال روز یکشنبه در امارات از لستر استقبال می کند زیرا آنها به دنبال ادامه تلاش خود برای حضور در لیگ قهرمانان هستند. برای مشاهده با عکس های فوتبالی همراه باشید.

آرسنال و لستر : توپچی ها به دنبال پیروزی مهم بر روباه ها هستند

توپچی ها در حال حاضر با سه بازی با منچستریونایتد و وستهام چهارم هستند.

لستر فصل بسیار سخت تری را پشت سر گذاشت و برندان راجرز در تلاش برای به دست آوردن بهترین نتیجه از تیمش بود.

در نتیجه، لستر با 33 امتیاز، 12 امتیاز نسبت به تاتنهام در رده هفتم قرار دارد، بنابراین بعید به نظر می رسد که آنها از طریق لیگ جواز حضور در اروپا را کسب کنند.

لستر مصدومیت های زیادی برای بازیکنان کلیدی داشته است، از جمله بهترین مدافع میانی خود وسلی فوفانا، که در این فصل حتی یک دقیقه هم فوتبال بازی نکرده است.

روباه ها در آخرین دیدار خود در امارات پیروز شدند، اما در 7 بازی از 9 دیدار اخیر خود در لیگ خارج از خانه مقابل آرسنال شکست خورده اند.

تیم میکل آرتتا چهار بازی متوالی لیگ را برده است، بنابراین آنها در شرایط خوبی هستند و بازیکنان جوان واقعاً پیشرفت کرده اند.

بازیکنانی مانند بوکایو ساکا و گابریل مارتینلی در هفته‌های اخیر فوق‌العاده بوده‌اند و روباه‌ها اگر می‌خواهند چیزی از بازی یکشنبه بگیرند، باید بهترین عملکرد خود را داشته باشند.

آرسنال – لستر: اخبار تیم
آرتتا در کنفرانس مطبوعاتی خود تأیید کرد که توپچی ها به نظارت بر تاکیرو تومیاسو ادامه می دهند زیرا می خواهند از او “حمایت کنند”.

اسمیت رو از کووید بهبود یافته است و آرتتا فاش کرد که در چند روز گذشته تمرین کرده است، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که او را در تیم روز مسابقه ببینید.

در همین حال، الکساندر لاکازت در تمرین توسط توماس پارتی حذف شد، اما سرمربی او امیدوار است که او خوب شود.

جدا از آن نگرانی های جزئی تناسب اندام، آرتتا تقریباً یک تیم کامل برای انتخاب دارد.

برای لستر، بازگشت فوفانا که بسیار مورد انتظار بود، نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شود، اما این آخر هفته ممکن است برای او خیلی زود باشد.

راجرز گفت که تیم پزشکی او دیرهنگام با ریکاردو پریرا تماس خواهد گرفت و او امیدوار است که جیمز جاستین را در این بازی مشارکت دهد.

بازیکن ایرلندی شمالی همچنین تایید کرد که نامپالیس مندی پس از کنار گذاشته شدن مقابل رن در لیگ کنفرانس اروپا به تیم بازخواهد گشت.

جیمز مدیسون نیز پنجشنبه شب پس از بهبودی از یک مشکل خفیف همسترینگ و کمر که او را از پیروزی 1-0 مقابل لیدز یونایتد دور نگه داشت، از روی نیمکت آمد.

با این حال، لستر نمی تواند از جیمی واردی، جانی ایوانز، تیموتی کاستان یا رایان برتراند استفاده کند.

این واقعیت که واردی بازی را از دست خواهد داد، خبر خوبی برای توپچی هاست، زیرا او تنها در 14 بازی 11 گل به آرسنال زده است.

آرسنال – لستر: چه چیزی گفته شده است؟
میکل آرتتا گفت: “این تیمی است که راه طولانی و طولانی را پیموده است و من فکر می کنم برندان [راجرز] و کادر مربیگری کار استثنایی انجام داده اند، آنها همچنین مصدومیت های زیادی دارند.”

برندان راجرز گفت: انتظارات زیادی از آرسنال وجود دارد. میکل آرتتا با بازیکنان جوان کار بسیار خوبی انجام داد.

او و کادرش به وضوح توانسته اند از زمان خود به خوبی استفاده کنند و بازیکنان و ساختار تیم را بهبود بخشند.

دیدگاهتان را بنویسید