لیگ جزیره

منچستریونایتد باید به فکر تعویض به تیم دفاعی باشد

دربی آخر هفته منچستر برای هر دو تیم مسابقات زیادی دارد و می تواند نقطه تعیین کننده ای برای فصل آنها باشد. برای مشاهده با عکس های فوتبالی همراه باشید.

منچستریونایتد باید به فکر تعویض به تیم دفاعی باشد

اگر منچستریونایتد بتواند در اتحاد روز یکشنبه پیروز شود، می تواند کنترل خود را در چهار تیم برتر تقویت کند و پیروزی ضربه بزرگی به امیدهای من سیتی برای قهرمانی خواهد بود.

رنگنیک برای انتخاب تیمش مقابل سیتی تحت نظر خواهد بود
تیم پپ گواردیولا شش امتیاز اختلاف دارد، اما لیورپول یک بازی در پیش دارد. به رقبای خود باختند و این می تواند خیلی زود به یک سطح ثابت برسد.

یونایتد دارنده فعلی آن رتبه چهارم ارزشمند است، اما وستهام، آرسنال و تاتنهام همگی در گردن خود دارند و وولوز نیز در شکار هستند.

رالف رانگنیک باید تیمی را انتخاب کند که بتواند با فشاری که سیتی آنها را در اتحاد تحت فشار قرار می دهد کنار بیاید، اولین دربی او در منچستر.

شیاطین سرخ در دیدارهای اخیر خود از یک رکورد خوب در اتحاد برخوردار بوده اند و در فصل گذشته دو بار در آنجا قهرمان شده اند. یک بار در لیگ برتر و سپس بار دیگر در جام کارابائو، اگرچه در مجموع در آن نیمه نهایی شکست خوردند.

گواردیولا تنها در یکی از دربی های خانگی خود در منچستر پیروز شده است و اوله گونار سولسشر در چندین موقعیت بهتر شده است.

اکنون از رنگنیک خواسته شده که مانند سایر تیم‌ها در این فصل، به یک دفاع سه برود تا سیتی را ناامید کند.

سانچو شروع به یافتن پای خود در منچستریونایتد کرده است و می تواند اولین حضور خود را در اتحاد انجام دهد

مارتین کیون، اسطوره آرسنال به talkSPORT گفت: “سولسشر سابقه خوبی داشت، زیرا او اغلب سیستم خود را به یک دفاع سه تغییر می داد، که احتمالا رانگنیک باید در این هفته به آن فکر کند.

اگرچه رنگنیک هفت روز خوبی برای آماده شدن داشته است. می‌دانم که او سعی می‌کند از طریق سیستم 4-3-3 این پیام را در مورد پرس بالا منتقل کند، اما فکر می‌کنم برای تغییر آماده است زیرا مگوایر به محافظت در سه خط دفاعی نیاز دارد.

مشخص نیست که سه مدافع یا بال‌بک‌ها چه کسی خواهند بود، اما من احساس می‌کنم ارزش بررسی کردن را دارد.

 

منچستریونایتد باید به فکر تعویض به تیم دفاعی باشد

اسپرز در این فصل دو بار آنها را شکست داد و با پنج خط دفاعی بازی کرد، شاید این مشکل برای منچسترسیتی باشد. آنها برای از هم پاشیدن تیم ها در تلاش هستند.

تیم‌های زیادی با بلوک کم بازی می‌کنند و این بسیار سخت است.

پپ گواردیولا تاکید کرده است که می‌خواهد توپ به سرعت حرکت کند و می‌خواهد آن باز شود.

این بسیار دشوار است و شما به این واقعیت اشاره می‌کنید که آنها مهاجمی ندارند و آیا این واقعا مهم است. آنها بسیار موفق بوده اند، اما گاهی اوقات به حساب می آید.

سیتی هفته گذشته با هندبالی که مقابل اورتون نبود کمی خوش شانس بود، آنها کمی خوش شانس بودند.

“من فکر می کنم وقتی شما شکارچی هستید، بهتر است در آن موقعیت باشید. زمانی که منچستریونایتد را شکست دادیم، من در آن موقعیت بودم و در سال 2003 ما را تعقیب کردند.

پس چگونه منچستریونایتد در 3-5-2 ترکیب خواهد شد؟

اگر رنگنیک می خواست به یک دفاع سه تبدیل شود، این یک انحراف از 4-3-3 بود که در بازی های اخیر انجام داده است.

مگوایر در بازی بین رافائل واران و ویکتور لیندلوف از محافظت بیشتری برخوردار می شود، در حالی که الکس تلس و دیوگو دالوت به عنوان مدافعان کناری، تهدیدات هجومی و ورزشکاری بهتری را ارائه می دهند.

منچستریونایتد باید به فکر تعویض به تیم دفاعی باشد

اسکات مک تومینای در تمرینات قبل از دربی به تصویر کشیده شد و اگر مناسب باشد، باید با برونو فرناندز و پل پوگبا در دو طرف او شروع کند.

یونایتد برای ضربه زدن به سیتی در ضد حمله به سرعت نیاز دارد و جیدون سانچو مرد مناسبی برای این کار است، در اولین بازی او در اتحاد علیرغم حضور در آکادمی باشگاه.

او در کنار کریستیانو رونالدو بازی خواهد کرد زیرا علیرغم تردیدهایی که در مورد تاثیر او در این فصل وجود دارد، مطمئنا نمی توانید یکی از بهترین بازیکنان جهان و یک مرد را برای یک موقعیت بزرگ کنار بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید